+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Michal Ivanka

Klíčová slova: terapie, online, intuice, kurz, telepatie

E-mail: myslenkovenapojeni@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2011

Popis: Nabízíme pomoc při řešení potíží v osobním, partnerském nebo rodinném životě, při nedostatku sebevědomí, při hledání sebe sama, svých vlastních schopností, jak odstranit depresivní stavy, strach, fóbie a stud, jak docílit osobního nebo profesního růstu, jak se vyrovnat se životními ztrátami nebo změnami, jak odstranit problémy tělesného charakteru, jak zvládnout životní krizi...

Web: www.michalivanka.cz/

Další související informace

Rehabilitační metody

rehabilitace, kurz, vzdělání, sloupková korekční – Stránky o inovativních přístupech a metodách z oblasti rehabilitace, které vznikly jako výsledek dlouholeté praxe v dané oblasti.Najdete zde informace o nových metodách a postupech, připravovaných školeních a workshopech, které budou navazovat na nově vytvořené terapie.

Metoda RUŠ, Olomouc

RUŠ,metoda RUŠ,terapie – Absolvováním terapie metodou RUŠ získáte nový pohled na sebe a svůj život, pochopení a jistotu, že své štěstí máte ve svých rukou. Zbavíte se svých akutních problémů, negativních bloků, fóbií, stresů, stereotypů apod.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.