+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Migréna

Klíčová slova: Migréna

E-mail: ajdidasss@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2011

Popis: Tato nepříjemná bolest hlavy především obtěžuje ženskou část populace a to zejména v premenstruačním období. Naštěstí dnes už existuje velká řada receptů, které napomáhají zbavit těchto bolestí hlavy nebo alespoň migrénu zmírňují. Patří mezi ně i domácí recepty, ale víc se dozvíte už v následujícím článku.

Web: migrena-lecba.cz

Další související informace

masáže šumava

Masáže Šumava Jan Altman – Masáže Šumava Jan altman Nabídka masáží: - Sportovní a rekondiční masáže - Mobilizační techniky - Havajská masáž Lomi Lomi - Hot stones lávové kameny - Indická masáž hlavy Provozovna:Klostermannova 4 1.patro Sušice psč: 342 001 Nemáte čas se k nám dostavit? Tak právě pro Vás nabízíme objednání našich služeb přímo k Vám! Masáže zajistíme nejen u Vás doma ale také ve firmě či na různých společenských nebo sportovních akcích. Pro bližší informace nebo objednání můžete volat či psát : tel: 724 165 938 altmanjann@seznam.cz Provozní doba: úterý,středa,čtvrtek 9.00 - 20.00 sobota,neděle - dle domluvy

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Načítání trvalo 0.2086 sekund.