+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Miminko

Klíčová slova: miminka, těhotenství, výživa, oblečení

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2010

Popis: V ČR je těhotná žena sledována téměř po celou dobu těhotenství svým gynekologem. Pokud se neobjeví žádné obtíže, do prenatální poradny zvolené porodnice přechází až 4 týdny před stanoveným termínem porodu a zpět se ke svému lékaři vrací na prohlídku po šestinedělí.

Web: www.miminko.biz

Další související informace

bioklub.cz - Vše o bio

bio-recepty, recepty, zdravá výživa, alternativní – Bio-recepty, bio-diety, bio-potraviny, bio-obchody, bio-zelenina, recepty pro zdravý životní styl, zdravá výživa, kuchařka s bio-recepty, alternativní medicína, ekologické stavby, bydlení podle FENG ŠUEI, přírodní kosmetika, eko-drogerie, eko-design

Vitalmax Fitness výživa

fitness výživa, sportovní výživa, vitalmax – VITALMAX eshop je specialistou na prodej sportovní výživy VITALMAX. Jak sami uvidíte, výrobky značky VITALMAX se od ostatních produktů sportovní výživy odlišují především moderním pojetím v přípravě koktejlů gainerů a proteinů. VITALMAX koktejly jsou instantní, nemusí se při jejich přípravě používat mixér ani šejkr, lze je jednoduše rozmíchat ve vodě nebo mléce pouze za pomoci lžičky. Zároveň mají revoluční balení, jehož obsah tvoří jednotlivé dávky v sáčcích - viz dále gainery a proteiny.

Načítání trvalo 0.0903 sekund.