+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Módní kosmetické trendy

Klíčová slova: vlasy,pleť,prodlužování vlasů, galvanická žehlička

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2009

Popis: Ucelené informace o některých módních kosmetických trendech jakým je např. prodlužování vlasů (metody prodlužování, typy vlasů) nebo galvanická žehlička (princip metody, používané gely a krémy), a také o péči o vlasy nebo pleť.

Web: vlasy-plet.kvalitne.cz

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Mightyleaf - Kvalitní čaj

čaj, čaje, zelený čaj, černý čaj, bylinkové čaje – Kvalitní čaje, zelený čaj, černý čaj, bylinkový čaj. Čaje v té nejvyšší kvalitě v hedvábných sáčcích, Čajové sáčky mají větší rozměry především pro schopnost pojmout stejný objem směsi, který se používá pro přípravu sypaného čaje.

Načítání trvalo 0.2261 sekund.