+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Módní trendy

Klíčová slova: oblečení, plavky, spodní prádlo

E-mail: spodnipradelko@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2011

Popis: Pánské a dámské značkové oblečení, spodní prádlo a plavky pro letošní léto. Značkové oblečení a spodní prádlo pro sport. Nové módní trendy v oblasti pánské a dámské módy. Kde koupit pánské a dámské značkové oblečení na internetu.

Web: www.aktualni-modni-trendy.cz

Další související informace

Vyberte si správnou velikost

podprsenky, spodní prádlo, velikost podprsenek – Víte, že podprsenka je vcelku mladá záležitost? Ale v dřívější době se podprsenka nebrala jako dnes - jako erotické prádlo, nýbrž pouze jako jakási prsní podpěra, která nahradila korzety.Na tomto webu naleznete veškeré informace týkající se této části dámského šatníku - podprsenky. Je tu popsáno, zda některé podprsenky škodí zdraví, jak nám může ublížit kovová kostice a veškerá bezpečnost.

Tanga nebo nohavičky?

kalhotky, tanga, spodní prádlo – Proč ženy nosí tanga? Důvodů může být několik. V létě je tento typ kalhotek mnohem praktičtější z důvodu horka, nebo ženy chtějí být přitažlivé pro muže, ale taky jsou praktické pro sport. Tanga jsou pěkná jen na štíhlých postavách.

Trička

trička, spodni prádlo, plavky, oblečení – Značková pánská a dámská trička předních výrobců. Jak vybrat správnou velikost, materiál a značku? Jaká je nabídka značkového oblečení, spodního prádla a plavek na českém internetu pro ženy a muže? Trička - damska-panska-tricka.cz

Načítání trvalo 0.0526 sekund.