+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mohendžodáro, Tao, Tantra

Klíčová slova: Mohendžodáro, Tantra, Tao, Cvičení pro ženy

E-mail: info@mohendzodaro.org

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2010

Popis: Mohendžodáro je tantrické cvičení pro ženy. Je sestaveno z pozic neboli asán, které mají pozitivní vliv na zdraví a psychickou pohodu ženy. Cvičení probouzí sexuální energii, posiluje pánevní dno a dělohu, spevňuje prsa, harmonizuje funkci vaječníků a tvorbu ženských hormonů. Mohenžodáro také posiluje sebedůvěru a životní spokojenost. Proudící sexuální energie vyživuje ženské tělo, obnovuje krásu, mladistvý vzhled a zlepšuje kvalitu života ženy v každém věku. Společný prožitek v kruhu žen probouzí vnitřní ženu a umožňuje poznat sama sebe.

Web: www.tao-zeny.cz

Další související informace

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Kouzelná tantrická masáž

Tantrická masáž, tantra, masáže – Tantrická masáž nazývaná jako kouzelná je technikou, při níž zažijete něco naprosto neopakovatelného. Tantra masáže prováděny specializovanými terapeuty v intimním prostředí planoucích svíček nebo dokonce zcela po tmě Vám přinesou nejen jedinečný erotický zážitek, ale především celistvé uvolnění energetických center těla. Kouzelná tantrická masáž má prokazatelný účinek na psychickou i fyzickou kondici a navíc se při speciálních tréningových programech můžete naučit kouzlit i Vy sami. Prožijte své tělo do poslední buňky či se s námi naučte tantra masáže pro svého partnera. Oslovte nás.

Načítání trvalo 0.2790 sekund.