+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Moje-krev.cz

Klíčová slova: krev, krevní, buňky, nemoci, cévní, soustava

E-mail: tomas.kucera17@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2008

Popis: Informační web představující životodárnou tekutinu - krev. Web popisuje jednotlivé krevní skupiny (A, B, AB, 0) cévní soustavy, krevní nemoci a buněk. Web je vhodný pro studenty a laickou veřejnost...

Web: www.moje-krev.cz/

Další související informace

Kožní nemoci

kožní onemocnění, nemoci, ekzém, lupénka – Kůže je největší lidský orgán, který mimo estetické funkce plní také mnoho jiných funkcí. Kožní onemocnění mohou postihnout jakoukoli část těla a jejich závažnost se pohybuje od podráždění kůže až k vžným stavům, které mohou ohrozit i život. Mezi nejčastější patří ekzém, lupénka, svrab, růže, akné a bradavice, na které se podíváme podrobněji.

Zdraví, krása

zdraví, léky, vitamíny, výživa, léčení, nemoci – Inzertní portál, aukce a bazar. Zdravotnická technika, doplňky stravy, drogerie, dekorativní kosmetika či parfémy atd. Firemní i soukromá online inzerce zdarma bez registrace, bez omezení počtu znaků. Možnost vložit fotografie, video nebo zvýraznit zápis.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.