+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mononukleóza

Klíčová slova: mononukleóza, líbací nemoc, líbání, pásový opar

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2009

Popis: Infekční mononukleóza je závažné onemocnění. Ani ne tak pro svůj normální průběh, ale hlavně pro možné komplikace. Způsobuje ji virus Epstein- Barrové, který patří do skupiny herpetických virů, podobně jako opar nebo velmi bolestivý pásový opar. Virus je zákeřný také tím, že se těžko rozeznává od jiných bakteriálních či virových onemocnění, protože má velmi podobné příznaky. Inkubační doba od nakažení po první příznaky je 4-6 týdnů.

Web: mononukleoza.net

Další související informace

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0763 sekund.