+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mrovecdent

Klíčová slova: zubař, ostrava, zubní ordinace, dentista

E-mail: recepce@mrovecdent.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2011

Popis: Zubní ordinace pro dospělé i děti v Ostravě - Mariánských Horách a Mokrých Lazcích. Nabízíme moderní a příjemné prostředí, profesionální a vřelý přístup a zejména zkušenosti. Disponujeme vlastním OPG.

Web: www.mrovecdent.cz

Další související informace

Sandent

dentalni hygiena, zubní hygiena, zubní ordinace – Dentální hygiena je velmi důležitou součástí preventivní stomatologie. Naším cílem je preventivně zabránit všem problémům v dutině ústní jako je zubní kaz, zubní kámen, zánět dásní a paradontitidy a vyléčit a zastavit onemocnění již vzniklá.

Stomatologie Ječná

stomatologie, stomatologie praha, zubní ordinace, – Moderní soukromá zubní klinika v centru Prahy. Nabízíme kompletní péči o váš chrup, zubní implantáty, zubní hygienu, bělení zubů a další. Příjmáme nové pacienty a náš milí a vstřícný personál se těše na vaší návštěvu.

Zubní ordinace Haštalská

zubař, stomatolog, zubní ordinace, dentální hygien – Jsme nestátní stomatologické zařízení na Praze 1, poskytující široké spektrum všech stomatologických výkonů od kompletní zubní prohlídky, přes profesionální dentální hygienu až po parodontologii, keramické fazety a zubní implantáty.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.