+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MUDr. Jiří Votruba

Klíčová slova: Jiří Votruba,pulmonary,pneumology,plicní,

E-mail: info@respimed.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2011

Popis: MUDr. Jiří Votruba je plicní specialista a internista se zaměřením na plicní lékařství,léčbu nemocí dýchacího ústrojí,diagnostiku a léčbu kašle a odvykání kouření. Praxe v oboru 18 let,dosavadní pracovní zkušenosti: -2003-2010 Canadian Medical Care,Praha -od roku 2003 vedoucí lékař plicní endoskopie Nemocnice Na Homolce -od roku 2010 soukromá lékařská praxe a vedení polikliniky Respimed -členství v českých i mezinárodních odborných společnostech

Web: http:www.jirivotruba.cz

Další související informace

Květiny Praha 7

Květiny Praha 7, svatební květiny Praha 7, květiny – Květiny Praha 7: kytice z řezaných květin, aranžování řezaných a hrnkových květin, svatební květiny, smuteční aranžmá a věnce, dárkové koše nejen s květinami. Moderní i klasickáé úpravy květinových výrobků, smuteční i svatební kytice, květinová aranžmá nejen k svatebním příležitostem .

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Vyklízení, vyklízení bytů

Společnost Sutě a odpady Jiří Boček se sídlem – Společnost Sutě a odpady Jiří Boček se sídlem v Praze zajišťuje svým zákazníkům profesionální pomoc při vyklízení sklepů, kanceláří a dalších místností. Vyklízení, vyklízení bytů v Brně, vyklízení Praha, vyklízecí práce v Praze, vyklízení sklepů, vyklízení bytů, vyklízení kanceláří Praha.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.