+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MUDr. Marie Hasíková

Klíčová slova: Neurologie, dětská neurologie, privátní neurologie

E-mail: info@privatni-neurologie.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2012

Popis: Zabýváme se diagnostikou a léčbou problémů centrální, autonomní a periferní nervové soustavy v oblasti dětské i dospělé neurologie. V našem zdravotnickém zařízení se zabýváme dále myoskeletální medicínou a nabízíme též eeg vyšetření.

Web: www.privatni-neurologie.cz

Další související informace

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

ZDRAVÍ-VITAMÍNY-DOPLŇKY

zdraví,čínská medicína,sinecura,reishi, cordyceps – E-magazín a e-shop o zdraví. Tradiční čínská medicína, akupunktura, akupresura, zázračné houby - reishi, outkovka, cordyceps, shiitake, maitake, atd., zelené potraviny, byliny, fitness značek Reflex, Vitargo, Energy body, Nutrend, Natrol, PhD, Grenade ad., proteiny, gainery, kreatin, aminokyseliny, léčebná kosmetika, redukce hmotnosti, minerály, vitamíny, zdravé světlo - stolní lampy, halogenové zářivky, halogenové žárovky, brýle, kosmetika Saloos, kosmetika Hadek, produkty společností Pragon, MRL Mycology Research Laboratories, Sinecura, Giovanni Maciocia, Karel Hadek, VitaHarmony ad. Články - výzkumy, rady a zajímavosti, herbář, popis bylinek, popis nemocí, potravinové doplňky k jednotlivým nemocem

Načítání trvalo 0.0592 sekund.