+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MUDr. Mojmír Müller

Klíčová slova: liposukce, ultrazvuková liposukce

E-mail: ambulance@drmuller.info

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2008

Popis: Diodovými lasery odstraníme ochlupení (epilace, depilace), cévky, pigmentace. Vyhladíme vrásky (Botox, Dysport, chemický peeling, Radiesse, Restylane). Ošetříme akné, jizvy, znamínka. Liposukce ultrazvukem přístrojem Contour UltraShape.

Web: www.ultrazvukova-liposukce.cz/

Další související informace

Bezbolestná liposukce

liposukce,neinvazivní liposukce,bezbolestná – Trápí Vás celulitida a chcete se jí rychle a efektivně zbavit? Bezbolestná liposukce je řešení přesně pro Vás - kavitační zákrok Vám ušetří nejen peníze, ale i měsíce dřiny a potu. Tato metoda je zcela bezbolestná, rychlá a přitom velmi efektivní.

Liposukce

Liposukce – Liposukce - celulitida, to je Vaše snadná a bezbolestná cesta ke kráse. Najdete zde informace o tom, jaké má účinky a jaké jsou výsledky Kavitace - neinvazivní liposukce a objasnění principů Kavitace.

Proces kavitace

liposukce – Kavitace slouží k rychlému odbourávání tuků na různých oblastech těla. Po prvním ošetření lze vidět trvalý výsledek. Kavitace pomáhá k vyhlazení celulitidy a jejímu odstranění. Nejčastější místa použití jsou břicho, zadeček, boky, ruce a nohy.

Načítání trvalo 0.0850 sekund.