+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MUDr. Tomáš Rektor

Klíčová slova: psychoterapie, psychoterapeut, psychologická

E-mail: rektor@terapie.info

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2008

Popis: Psychoterapeut, psychiatr a vedoucí lékař psychologické poradny a kliniky Terapie.info. Poradenství a pomoc s kvalifikací v oborech psychoterapie, psychiatrie a psychologie. Komplexní program péče o duševní zdraví a psychologická poradna.

Web: terapie.navolnenoze.cz/

Další související informace

Psychoterapie, hypnóza

psychoterapie, psychologie, hypnóza, hypnoterapie – Nabízím individuální, párovou a rodinnou psychoterapii a hypnózu.Pokud jste se ocitli v situaci, kdy byste chtěli, aby Váš život šel jinou cestou nebo chcete jen změnit či zlepšit nějakou jeho dílčí část, jste na správném místě. Budu ráda průvodcem na Vaší cestě za lepší budoucností. Obrátit se na mě můžete s jakýmkoli problémem, o kterém se domníváte nebo alespoň máte jiskřičku naděje či zvědavosti, že půjde řešit právě psychoterapeutickou cestou. Jen namátkou zde uvedu problémy, které Vás sem mohly zavést: # partnerské problémy, # osobní problémy # obtížné životní situace # deprese # psychosomatická onemocnění # výchovné obtíže # závislosti # stres # seberozvoj # nespokojenost v nějaké oblasti # komunikační obtíže.

Budoár duševní pohody

psychoterapie, koučink, psycholog, poradna – Centrum osobního rozvoje. Poskytujeme psychoterapii a koučink, kreativní testování osobnosti a zážitkové workshopy. Můžeme vám pomoci se zvládáním životních krizí, psychickými obtížemi, mezilidskými vztahy nebo osobní rozvojem. Specializujeme se na práci se sny a s tělem. Vycházíme z toho, že každý je jedinečná individualita s nesmírným potenciálem a téměř neomezenými možnostmi rozvoje. Nechápeme Vás tedy jako pacienta, ale jako člověka. Nestavíme se do role experta na Vás a Váš život - naše role a kompetence spočívá v efektivní podpoře nalézání Vaší vlastní cesty.

Načítání trvalo 0.0841 sekund.