+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MUDr. Tomáš Rektor

Klíčová slova: psychoterapie, psychoterapeut, psychologická

E-mail: rektor@terapie.info

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2008

Popis: Psychoterapeut, psychiatr a vedoucí lékař psychologické poradny a kliniky Terapie.info. Poradenství a pomoc s kvalifikací v oborech psychoterapie, psychiatrie a psychologie. Komplexní program péče o duševní zdraví a psychologická poradna.

Web: terapie.navolnenoze.cz/









Další související informace

Psychoterapie Praha

psycholog,psychologická poradna,psychoterapie – Psychologové a psychoterapeuti v centru Řipská nabízejí psychologické konzultace a psychoterapii v Praze. Poskytují psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží včetně informací o nich. Terapeutická intervence při zvládání deprese, úzkosti, fobie, panické ataky, závislosti. Psychologická poradna pro pomoc při ztrátě životní motivace a smyslu, vyrovnávání se s traumatem. Odborná péče lidem, kteří procházejí obtížnou situací v partnerském vztahu, v rodině nebo v práci. Konfliktní mezilidské vztahy a problémová komunikace. Osobnostní rozvoj a hledání sebe sama. Spolupráce s externím psychiatrem a fyzioterapeutem.

Psycholog Hradec Králové

Hradec Králové,psychoterapie, psycholog, psycholog – Psychoterapeutické centrum Hradec Králové poskytuje psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží. Terapeutická intervence v životní krizi, při potížích v mezilidských vztazích, problémech v navazování vztahů, úzkosti a strachu, závislosti na alkoholu a návykových látkách. Klient v rámci systematické psychoterapie hledá postupné kroky, jak měnit svůj život podle svých potřeb a přání. Terapie probíhá za naprosté diskrétnosti a zajištění anonymity všech klientů.

psychoterapieČ.Budějovice

psychoterapie, psycholog, konzultace, pomoc – Psychoterapie a psychologické konzultace, odborná pomoc při řešení osobních či vztahových problémů. Nabídka pro jednotlivce (dospělé, dospívající) i páry. Konzultace probíhají v kanceláři v centru Českých Budějovic.

Načítání trvalo 0.1920 sekund.