+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Multi plus

Klíčová slova: vitamíny, minerály, stopové prvky, koenzym Q10

E-mail: agrobac.cz@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2009

Popis: Adekvátní příjem vitamín a minerálů představuje možnost pozitivního ovlivnění zdraví, sníží se únava, stres a zvýší vitalita. Tuto možnost vám nabízí doplněk stravy Multi plus obohacený navíc o koenzym Q10 ke zlepšení výkonnosti.

Web: www.multiplus.cz

Další související informace

Lifestyles Intra

intra,nutria,byliny,bylinky,vitamíny,minerály – Bylinné doplňky pro zdravý životní styl, prevenci a péči o to nejcennější - naše zdraví. Všechny přírodní rostlinné látky z celého světa v jedné láhvi INTRA. Intra je již 20 let ověřeným, bezpečným a spolehlivým produktem bez miliardové reklamy, podpořeným zkušenostmi miliónů spokojených klientů z praxe. Užívání je jednoduché a snadno pochopitelné

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Krém na strie

strie, odstranění strií, krém, koenzym q10 – Strie vznikají po výraznější, snížení nebo snížení hmotnosti. S tím počítá většina těhotných žen, ale týká se to i dospívajících, kteří jsou často překvapeni. Striím se dá ale předejít používáním hydratačního krému. Pokud vám ale strie již vznikly, nemusíte se obávat, že vám zůstanou navždy. Jejich odstranění je možné s krémy řady Scar Heal, například krém Scar Esthetique obsahující koenzym q10 vám pomůže od strií, ale i jizev.

Načítání trvalo 0.0829 sekund.