+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Multifokální kontaktní čo

Klíčová slova:

E-mail: multifokalni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Multifokální kontaktní čočky jsou určené ke korekci presbyopie - stařecké vetchozrakosti, která vzniká pozvolnou ztrátou elasticity čočky. Presbyopií trpí od 50. roku života každý člověk. Multifokální kontaktní čočky jsou určené ke korekci presbyopie - stařecké vetchozrakosti, která vzniká pozvolnou ztrátou elasticity čočky. Presbyopií trpí od 50. roku života každý člověk.

Web: www.multifokalnicocky.cz

Další související informace

Kvalitní psí boudy

psí bouda, bouda pro psa, zateplená bouda, – Vyrábíme kvalitní psí boudy, pro všechny plemena psů. Tyto splňují i ty nejnáročnější chovatelské požadavky. Každá bouda je vyráběna na míru konkrétního psa. Plášť boudy a vnitřní přepážka jsou zatepleny polystyrenem

Půjčka bez potvrzení o př

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčka bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení o příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránce se můžete také podělit o zkušenosti s dalšími firmami.

Jak se stát milionářem do

webinář, webináře, školení, jak vydělat peníze – Láká vás představa stálého finančního zabezpečení? Chcete se dozvědět více o novém způsobu elektronického online obchodování? Na našich stránkách naleznete přihlášku na webinář, kde v klidu ze svého domova můžete sledovat naši online prezentaci na svém PC. Ukážeme vám, jak toho lze jednoduchým, sofistikovaným způsobem dosáhnout.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.