+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Musíte často na toaletu?

Klíčová slova: časté močení, nucení na močení, močový měchýř

E-mail: katerina.shibalova@pearshealthcyber.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2013

Popis: Přepadne Vás občas neodkladné nutkání na močení? Zdá se Vám že chodíte na záchod častěji než je obvyklé a trápí vás občasné úniky moči? Věřte, že nepatříte mezi vyjímky. Problémy s močením trápí téměř každou pátou ženu. Na stránkách najdete užitečné informace o problémech s močením. Využít můžete i odborné lékařské poradny kde Vám lékař odpoví na Váš dotaz zcela anonymně. Nečekejte až Vaše problémy s močením začnou řídit Váš život a obraťte se na odborníky včas.

Web: www.musimcasto.cz

Další související informace

Snowboard shop - vybavení

snowboardy, snowboardové vázání, boty na snowboard – Specializovaný online snowboard shop prodává snowboardy, snowboardové vázání, boty na snowboard, snowboardové oblečení, rukavice a další potřebné vybavení od značek LibTech, Bataleon, Nitro, Electric, Smith, Flow, Gravity, Giro.

Penzion v Jeseníkách

Penzion Na Pekárně v Jeseníkách, ubytování Bělá – Penzion Na Pekárně nabízí levné celoroční ubytování pro 22 osob v horské obci Bělá pod Pradědem v samém srdci Jeseníků. Je vhodný pro rodinné i skupinové pobyty. Individuální stravu můžete připravovat sami, přivést si kuchaře nebo zajistíme plnou penzi. Penzion je z velké části zrekonstruovaný a situovaný v blízkosti lyžařských center a turistických tras Jeseníků. Nejbližší lyžařské centrum Filipovice je vzdálené pouhé 2 km s možností využití skibusu.

Vltavanka na Slapech

Vltavanka,ubytování na Slapech,ubytovani,Slapy, – Areál penzionu a restaurace Vltavanka na Slapech je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady, v obci Županovice.Hosté se mohou ubytovat v třílůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Dále se tu nachází turistický pokoj s 5 palandami pro až 10 osob. . Pro tělesně handicapované návštěvníky lze zajistit speciálně upravený bezbariérový pokoj. Všechny ubytovací kapacity mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, sociální zařízení a bezdrátové připojení k internetu. V ceně je zahrnuta snídaně, podávaná formou bufetu.možnost dokoupení další stravy v restauraci penzionu, která nabízíme zejména česká tradiční jídla.Venkovní terasa nabízí příjemné posezení s výhledem na slapské jezero.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.