+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MySmile.cz rovnátka Praha

Klíčová slova: rovnatka, praha, ortodoncie, keramická rovnátka,

E-mail: info@mysmile.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2011

Popis: Poskytuji kvalitní ortodontickou léčbu. Využívám různých typů rovnátek: fixní, snímací, keramická i neviditelná. Léčím křivé zuby, předkus a podkus a jiné. Ordinace ortodoncie se nachází v Praze 5 na Barrandově.

Web: www.mysmile.cz

Další související informace

Krabičková dieta

krabičková dieta, zdravá dieta, zdravé hubnutí, – Krabičková dieta je pět nutričně i kaloricky vyvážených jídel denně. Každý večer Vám přivezeme čerstvou dietní zdravou stravu na Vámi určené místo. Dietní stravu připravujeme z čerstvých surovin od vybraných dodavatelů. Průměrný úbytek váhy 5-7kg.

Bělící pásky na zuby

bělící pásky, crest, bělící proužky, – Bělící pásky na zuby Crest za nejnižší ceny na trhu, jsou nejoblíbenějším prostředkem k bělení zubů na světě. Bylo jich už prodáno více než 23 milionů balení. Bělící pásky využívají stejné účinné látky, jakých používají zubní lékaři při ambulantním bělení zubů.

Zelené potraviny - mladý

ječmen Fresh, ječmen green ways, chlorella fresh, – Zelené potraviny - mladý ječmen a chlorella odstraňují únavový syndrom, zmírňují problémy s revma, posilují imunitu a obranyschopnost. Dodávají Vašemu tělu široké spektrum vitamínu, minerálů a stopových prvků. Nejkvalitnějšími výrobky jsou ječmen Fresh, ječmen green ways, chlorella fresh, chlorella green ways.

Načítání trvalo 0.2528 sekund.