+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Naadotek

Klíčová slova: Masáže, konstelace, Zábřeh

E-mail: helena.heclova@quick.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2010

Popis: Nově zrekonstruované masážní studio v Zábřehu na Moravě. Nabízíme všechny druhy klasických masáží, ale i luxisní čokoládové a medové zábaly. Dále pak masáž Thajskou a masáž lávovými kameny. Zabýváme se také konstelacemi.

Web: www.nadotek.net

Další související informace

Rehabilitace, masáže Praha. Čokoládová masáž, lávovými kameny

masáže, relaxace, centrum, rehabilitační služby, P – Naše studio zdraví Ellen ( Praha ) nabízí komplexní rehabilitační služby, masáže, lymfatické drenáže, relaxaci a fyzioterapii pomocí rolletic, celulitida, kosmetický salón, pedikúra, manikúra, rehabilitace a anticelulitidní programy

Masáže Naiad

masáže, eshop, medová, čokoládová, havajska – Nové masážní studio v Praze 5! Speciální akce a slevy! Mnoho druhů masáží - klasické, relaxační, medové, čokoládové, aroma, havajská masáž, anticelulitidové a další. Nově na stránkách eshop! Parkování zdarma před studiem.

Masáže Prague

masáže, výklad karet – Jsme menší masérské studio na Vinohradech a nabízíme až 20 druhů masáží, například relaxační, čokoládovou, medovou, tantrickou, havajskou, dále kurzy reiki, kurzy masáží, astrologické rozbory, výklad karet atd.

Načítání trvalo 1.8208 sekund.