+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nadměrné pocení

Klíčová slova: nadměrné pocení, iontoforéza, hyperhidróza

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2011

Popis: Hyperhidróza, jak je označováno nadměrné pocení trápí až 10 % obyvatel České republiky. Pokud se chcete dozvědět vše o tom, jak úspěšně a dlouhodobě blokovat pocení v oblasti dlaní, chodidel a podpaží je tento web plný informací o možnostech řešení problémů s nadměrným pocením. Nadměrné pocení se může stát minulostí ještě dnes.

Web: www.hyperhidroza.cz

Další související informace

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Iontoforéza proti pocení

iontoforéza, iontoforeza, pocení rukou – Klinicky ověřený přístroj Electro Antiperspirant na odstranění nadměrného pocení rukou, nohou, podpaží, hlavy a dalších částí těla. Electro Antiperspirant dokáže zabránit nadměrnému pocení v léčených částech těla již za jediný týden a výsledky přetrvávají i několik měsíců na jediné použití! Pomáhá proti všem druhům pocení včetně pocení stresového. Záruka vrácení peněz a doprava zdarma.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.