+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nadměrné pocení

Klíčová slova: nadměrné pocení, iontoforéza, hyperhidróza

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2011

Popis: Hyperhidróza, jak je označováno nadměrné pocení trápí až 10 % obyvatel České republiky. Pokud se chcete dozvědět vše o tom, jak úspěšně a dlouhodobě blokovat pocení v oblasti dlaní, chodidel a podpaží je tento web plný informací o možnostech řešení problémů s nadměrným pocením. Nadměrné pocení se může stát minulostí ještě dnes.

Web: www.hyperhidroza.cz

Další související informace

Nadměrné pocení

nadměrné pocení, pot, potničky – Člověk trpí nadměrným pocením, když se potí i v situacích, kdy by normálně nemusel nebo vylučuje příliš vysoké množství potu. V extrémních situacích se může vyloučit až 1.5 litru tekutin za hodinu, což je pro zdraví běžného organismu velmi nebezpečné. Na kolik je pocení v normě je však těžko možné vyjádřit, protože je to záležitost velmi individuální. Nadměrné pocení má vždy nějakou vnitřní příčinu. Je nepříjemné pro člověka samotného i pro jeho okolí. Dá se nadměrné pocení léčit? Co může člověk sám udělat?

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Iontoforéza přístroj

iontoforéza, iontoforeza, iontoforéza přístroj – Přístroj na pocení, nebo-li iontoforéza Electro Antiperspirant patří mezi celosvětově osvědčené způsoby odstranění nadměrného pocení rukou, nohou, podpaží a hlavy. Pokud trpíte nadměrným pocením, tzv. hyperhidrózou je přístroj na pocení Electro Antiperspirant tím nejspolehlivějším řešením, které během klinického testování pomohlo 100% pacientů. Přestaňte se potit a začněte žít s Electro Antiperspirantem.

Načítání trvalo 0.0799 sekund.