+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nadměrné pocení

Klíčová slova: nadměrné pocení, iontoforéza, hyperhidróza

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2011

Popis: Hyperhidróza, jak je označováno nadměrné pocení trápí až 10 % obyvatel České republiky. Pokud se chcete dozvědět vše o tom, jak úspěšně a dlouhodobě blokovat pocení v oblasti dlaní, chodidel a podpaží je tento web plný informací o možnostech řešení problémů s nadměrným pocením. Nadměrné pocení se může stát minulostí ještě dnes.

Web: www.hyperhidroza.cz

Další související informace

Nadměrné pocení

nadměrné pocení, pot, potničky – Člověk trpí nadměrným pocením, když se potí i v situacích, kdy by normálně nemusel nebo vylučuje příliš vysoké množství potu. V extrémních situacích se může vyloučit až 1.5 litru tekutin za hodinu, což je pro zdraví běžného organismu velmi nebezpečné. Na kolik je pocení v normě je však těžko možné vyjádřit, protože je to záležitost velmi individuální. Nadměrné pocení má vždy nějakou vnitřní příčinu. Je nepříjemné pro člověka samotného i pro jeho okolí. Dá se nadměrné pocení léčit? Co může člověk sám udělat?

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Proti-poceni.cz

nadměrné pocení, pocení, přípravky proti pocení – Prodej antiperspirantů a deodorantů proti pocení anglické značky Perspi-Guard. Tyto přípravky účinně odstraňují nadměrné pocení. Lze je použít nejen nejen proti nadměrnému pocení v podpaží, ale také na další problematická místa jako obličej, dlaně či chodidla.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.