+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nadýmání. plynatost

Klíčová slova: nadýmání,plynatost,komplikace,příznaky,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2011

Popis: Tvorba plynů je běžnou součástí zažívání. K plynatosti dochází v okamžiku, kdy se do zažívacího traktu dostanou potraviny, s vysokým obsahem oligosacharidů. Při jejich rozkladu bakteriemi poté dochází ke zvýšené tvorbě plynů.

Web: nadymani.ordinace.biz

Další související informace

Pásový opar

pásový opar,neštovice,léčba,příznaky,diagnostika – Pásový opar je kožní onemocnění vyvolané herpetickým virem Varicella zoster, jenž se po odeznění planých neštovic stává latentním v senzitivním gangliu. K jeho reaktivaci dochází při oslabení organismu a vyznačuje se výsevem bolestivých puchýřků.

Spála

Spála,streptokok,vyrážka,komplikace,příznaky,léčba – Původcem tohoto infekčního onemocnění je bakterie z rodu streptokoků a povětšinou se s ní setkáváme již během dětských let. Charakteristicky se projevuje propuknutím horečky, zánětem mandlí a hlavně vyrážkou.

Nosní, krční mandle

nosní,krční,mandle,komplikace,příznaky,léčba – Mandle jsou součástí našeho lymfatického systému, přičemž je rozlišujeme na nosní a krční. Defakto jsou první linii obrany imunitního systému, jejichž cílem je zachytávat veškeré antigeny pronikající do těla.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.