+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nadýmání a plynatost

Klíčová slova: Plynatost, Nadýmání

E-mail: marcela.katova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2011

Popis: Informace o nadýmání. Tento nepříjemný problém moderní civilizace často souvisí se špatnými stravovacími návyky a životosprávou obecně. Jak se zbavit plynatosti ? Jak vyléčit nadýmání ? Obě otázky jsou zodpovězeny na našich webových stránkách!

Web: plynatost-nadymani.cz/

Další související informace

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Načítání trvalo 0.0652 sekund.