+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nadýmání a plynatost

Klíčová slova: Plynatost, Nadýmání

E-mail: marcela.katova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2011

Popis: Informace o nadýmání. Tento nepříjemný problém moderní civilizace často souvisí se špatnými stravovacími návyky a životosprávou obecně. Jak se zbavit plynatosti ? Jak vyléčit nadýmání ? Obě otázky jsou zodpovězeny na našich webových stránkách!

Web: plynatost-nadymani.cz/

Další související informace

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Načítání trvalo 0.2071 sekund.