+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Náplně do ecigaret

Klíčová slova: ecigarety, odvykani, elektronicke cigarety

E-mail: klikator@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2010

Popis: Patrony do ecigaret jsou nepostradatelnými částmi ecigaret. Díky nim se do ecigaret dodává náplň, která je obohacena o nikotin. Ten se při vdechování společně s párou dostává do těla kuřáka. Tyto náplně navíc bývají i ve více provedeních, když jsou na výběr jak intenzity nikotinu v náplni, tak její příchutě.

Web: www.cigarety-elektronicke.info

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.