+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nechtovy shop

Klíčová slova: gely na nechty,lampy,pilníky,nechty,darceky,ozdoby

E-mail: loriel.perfectnails@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2013

Popis: Firma Perfectnails - Loriel je distribútorom profesionálnej americkej nechtovej kozmetiky Perfect Nails. Sortiment z roka na rok je bohatší, pri vývoji základných látok starostlivo sledujeme nové aktuálne trendy a techniky, aby sme mohli odborníkom k ich práci ponúknuť čo najdokonalejšie výrobky. Dnes výrobky Perfect Nails patria k najlepším a najinovatívnejším výrobkom na prodesionálnom trhu. Ponuka Perfect Nails je veľmi široká, na všetky problémy ponúka riešenia a k tvorbe dokonalým umelým nechtom ponúka všetky potrebné materiály, nástroje a ozdoby.

Web: www.perfectnails.sk

Další související informace

Teneo - Plastové konektory, spínače

Elektrické kruhové konektory s uzávěrem na závit, – Výrobky Teneo jsou součástí moderní vojenské techniky s nepřerušenou historickou vazbou na výzbroj států bývalého Sovětského bloku, naše konektory svou spolehlivost prokazují každý den v bojových podmínkách i v náročných civilních aplikacích.

Limba zakázková výroba ná

Zakázková výroba nábytku, nábytek na míru, nábytek – Limba – zakázková výroba nábytku pro kuchyně, dětské pokoje, školní nábytek, kancelářský nábytek, nábytek pro vnitřní vybavení obchodů. Zabýváme se také výrobou atypické sauny dle přání zákazníka.

Načítání trvalo 2.4972 sekund.