+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nechtovy shop

Klíčová slova: gely na nechty,lampy,pilníky,nechty,darceky,ozdoby

E-mail: loriel.perfectnails@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2013

Popis: Firma Perfectnails - Loriel je distribútorom profesionálnej americkej nechtovej kozmetiky Perfect Nails. Sortiment z roka na rok je bohatší, pri vývoji základných látok starostlivo sledujeme nové aktuálne trendy a techniky, aby sme mohli odborníkom k ich práci ponúknuť čo najdokonalejšie výrobky. Dnes výrobky Perfect Nails patria k najlepším a najinovatívnejším výrobkom na prodesionálnom trhu. Ponuka Perfect Nails je veľmi široká, na všetky problémy ponúka riešenia a k tvorbe dokonalým umelým nechtom ponúka všetky potrebné materiály, nástroje a ozdoby.

Web: www.perfectnails.sk

Další související informace

Lipoxal - rychlé hubnutí

Lipoxal, Extreme, rychlé hubnutí, prášky na hubnut – Lipoxal Extrem je silný pomocník v boji proti nadváze. Díky svému unikátnímu složení Vám umožní hubnout rychlejí a efektivněji. Vyzkoušejte Lipoxal Extreme také Vy! Jedná se o opravdu fantastickou pilulku.

Zona Krasy

sady na gelove nehty, gelove sady, uv gely – ZonaKrasy - velkoobchod, maloobchod , e-shop. Nabízíme kompletní vybavení pro kosmetiku, manikúru, pedikúru, nehtový modeláž a zařízení kosmetických. V našichsadách na gelové nehty naleznete produkty nejvyšší kvality pro nejlepší možný výsledek nehtové modeláže. Úprava nehtů: Sady na gelové nehty, UV gely, barevné gely, akryl, nehtové tipy, lepidla, pilníky, lešticí bloky, leštičky, UV lampy, gelové sady, odsávačky, brusky, parafinové vany, nehtové výživy, nail art, štětce, gellak, gelove sady a spoustu dalších nezbytných doplňků. Depilace: Ohřívačevosků, depilačnívosky, depilační pásky... Dekorativní kosmetika sleek, paletky očních stínů Kosmetika pleťová. Máte-li jakýkoliv dotaz čí připomínku, nevájte se na nás obrátit. PlanetNails je Vám k dispozici. Přejeme příjemný a spokojený nákup.

Načítání trvalo 2.5585 sekund.