+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nehtová kosmetika TASHA

Klíčová slova: nehty, nehtová kosmetika, nehtová modeláž, uv gely

E-mail: eshop@tasha.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2013

Popis: E-shop s produkty nehtové modeláže a kosmetiky, uv gely, kadeřnické a pedikérské pomůcky, pmu, body art, nail art. Doprava zdarma nad 1000 CZK, široký sortiment skladem za příznivé ceny. E-shop nehtová a tělová kosmetika, pmu a nail art.

Web: www.tasha.cz

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Vše o nehtech

Nehty,modeláž nehtů, gelové nehty,péče o nehty – Ruce jsou nejviditelnější část lidského těla. Krásné a upravené nehty jsou naší vizitkou. Péče o nehty by se měla stát součástí každodenní hygieny. Pěkné nehty jsou pýchou každé ženy. Poradíme, jak o nehty pečovat.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.