+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nemoc dna

Klíčová slova: dna,pakostnice,komplikace,příznaky,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2011

Popis: Arthritis urica je metabolické onemocnění, kdy je narušeno odbourávání purinů. To vede k nadměrné produkci kyseliny močové. Její vysoká koncentrace v krvi následně vede až k její krystalizaci a usazování do tkání.

Web: dna.ordinace.biz

Další související informace

Syfilis

syfilis,bakterie,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o chronické infekční onemocnění, výhradně přenášené pohlavním stykem. Jeho průběh se dá rozdělit do tří stádií, jenž jsou charakteristické svými příznaky. Poslední stádium onemocnění bývá příčinou úmrtí či těžké invalidity.

Mykóza

mykóza,plíseň,kvasinka,komplikace,příznaky,léčba – Pod tímto pojmem označujeme napadení organismu houbovými mikroorganismi, zejména pak plísněmi a kvasinkami. To se poté projevuje celou řadou kožních příznaků či tvorbou bělavých povlaků na sliznicích.

Zarděnky

zarděnky,vyrážka,komplikace,příznaky,léčba – Rubeola se v minulosti řadila mezi dětské nemoci virového původu, která byla charakteristická zejména vyrážkou na kůži. Zvláště nebezpečné byly u žen v době těhotenství, kdy vyvolávali u vyvíjejícího plodu řadu vrozených vad.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.