+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nemoci očí

Klíčová slova: Oči

E-mail: ajdidasss@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2011

Popis: Informace o struktuře očí, jaké nás mohou postihnout oční nemoci. Dále se tu dozvíte jakou zvolit prevenci, aby jste zabránili očním problémům, jako například únavě očí, pálení očí, atd. Také se tu dočtete užitečné informace o oční operaci, když už vás omrzelo, nebo vám je nepříjemné nošení brýlí.

Web: nemoci-oci.cz

Další související informace

Oční vady, vyšetření zrak

Oči, oční, vady, vidění, ostrost, zrak, optika – Informační portál o očních vadách a vyšetření zraku Středisko optometrie nabízí komplexní a spolehlivé vyšetření zraku. Mimo vyšetření běžných očních vad jako krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, presbyopie, se věnujeme odhalení skrytých očních vad, které během běžného vyšetření zraku nejsou měřeny. Vyšetření dále nabízí korekci skrytého šilhání, prostorového vidění a odhadu vzdálenosti. Každé vyšetření dále obsahuje kontrolu barvocitu, kontrastní citlivosti a jiných zrakových funkcí. Středisko optometrie nabízí také pracovní a sportovní optometrii.

Opar a jeho léčba

Opar – Na světe existuje několik různých druhů virů, které způsobují tento nepříjemný problém. V případě, že se opar neléčí nastávají v jeho okolí bolesti. Opary se dělí na dva typy, které jsou to, se dočtete i s mnoha dalšími informacemi v následujícím článku.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.2156 sekund.