+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nespavost

Klíčová slova: nespavost, insomnie, poruchy spánku

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2009

Popis: Nespavost představuje v dnešní společnosti velký problém a je třeba se jím skutečně zabývat. Poruchou spánku trpí velké procento lidí, což se promítá nejen na jejich zdraví, ale také v soukromém, pracovním i společenském životě. Problémy se spánkem jsou časté . Moderní medicína má však spoustu prostředků k lepšímu a kvalitnímu spánku. Nelze se ale spoléhat jen na lékaře, největší díl musí udělat každý člověk sám...

Web: nespavost.net

Další související informace

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Klidné spaní

nespavost, fenomén nespavost, marpac, bílý šum, – Eshop s přístroji pomáhajícími proti nespavosti. Přistroje které obsahují bílý šum odruší nežádoucí zvuky a pomohou Vám v klidu spát. Nabídky přístojů firmy Marpac a Sound Oasis. Jediný eshop s těmito přístroji v ČR.

Runner & Láng

erekce, lepší erekce, poruchy erekce – Máte problémy s erekcí? Představujeme Vám nejúčinnější přípravky pro podporu erekce Runner a Láng. Přípravky pro zlepšení erekce lze získat bez lékařského předpisu. Neutrácejte za Viagru, zkuste Runner nebo Láng.

Načítání trvalo 0.1075 sekund.