+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Neurologie Uh.Brod

Klíčová slova: neurologie,sonografie,mozková příhoda,bolest hlavy

E-mail: info@neurologie-ub.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2010

Popis: Neurologická ambulance poskytuje komplexní péči v oboru neurologie. Náplní ambulance je jak diagnostická, tak léčebná péče a sonografické vyšetření přívodných tepen mozkových a mozkových tepen. Ambulantní infusní léčba. Informace pro pacienty ohrožené cévní mozkovou příhodou, pro pacienty s bolestmi hlavy, pro pacienty s poruchami spánku, návody na cvičení při bolestech páteře.

Web: www.neurologie-ub.cz

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

MUDr. Marie Hasíková

Neurologie, dětská neurologie, privátní neurologie – Zabýváme se diagnostikou a léčbou problémů centrální, autonomní a periferní nervové soustavy v oblasti dětské i dospělé neurologie. V našem zdravotnickém zařízení se zabýváme dále myoskeletální medicínou a nabízíme též eeg vyšetření.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.