+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Neurologie Uh.Brod

Klíčová slova: neurologie,sonografie,mozková příhoda,bolest hlavy

E-mail: info@neurologie-ub.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2010

Popis: Neurologická ambulance poskytuje komplexní péči v oboru neurologie. Náplní ambulance je jak diagnostická, tak léčebná péče a sonografické vyšetření přívodných tepen mozkových a mozkových tepen. Ambulantní infusní léčba. Informace pro pacienty ohrožené cévní mozkovou příhodou, pro pacienty s bolestmi hlavy, pro pacienty s poruchami spánku, návody na cvičení při bolestech páteře.

Web: www.neurologie-ub.cz

Další související informace

Migréna

migréna,bolest hlavy,příznaky,aura,léčba – Migréna je považována za chronické onemocnění, jenž se vyznačuje opakovanými záchvaty bolesti hlavy spojenými s dalšími příznaky jako je nevolnost, zvracení, světloplachost. Bolest je tepající a trvá od několika hodin až po 3 dny.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Bolest hlavy - tenzní, migréna, Cluster headache

bolest hlavy,migréna,tenzní bolesti,příznaky,léčba – Bolest hlavy nebo také cefalalgie je nepříjemný, intenzivní pocit bolesti na hlavě nebo v hlavě. Příčinou může být přímé podráždění lebeční klenby, mozkových blan, cév či nervů mozku nebo také uskřípnutím míšních nervů.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.