+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Neurologos terapie

Klíčová slova: koktavost, zajakavost, stuttering

E-mail: vdrozda49@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2011

Popis: Všechny metody se soustředí na vnější viditelné a slyšitelné příznaky. Odborník si postiženého posadí tak, aby mu viděl do obličeje. Zdokumentuje jeho defekty v řeči. Provede důkladnou osobní i rodinou anamnézu. Má-li postižený nějaké komplikace, potom ho odešle na nejrůznější vyšetření. Dle odborníků je každý koktavý originál. K úpravě může tedy použít nejrůznější metodické "receptíky". Potom je vše jen "ruskou ruletou". Někdo se vyléčí, někdo se nevyléčí, někdo se vyléčí a za čas má recidivu apod. Neurologos terapie nepřipouští koktavost jako medicínská či pedagogická problematika. Koktavost neřeší ani s přidanými komplikacemi. Příčina je u všech koktavých stejná. Není nutné jakékoliv vyšetření či anamnéza. Terapeut nepotřebuje ani vidět řečové defekty. Nejsou nutná cvičení. Ideální je spojit se přes Skype, sdílet s postiženým obrazovku a poslouchat! Neptat se a chtít jen metodiku pochopit.

Web: www.neurologs.websnadno.cz

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Povinné ručení online

Povinné, ručení, srovnání, porovnání, – Hitem spořivého motoristy je sjednání povinného ručení online. Naše kalkulačka vám to umožní rychle a přesně. Než se scházet s pojišťovacím poradcem, stačí když si sednete k počítači a povinné ručení je během 5 minut.

Exekuce nemovitosti

Exekuce,nemovitosti, prodej, v, nemovitostí – Nesplácíte dluhy, na dveře Vám klepe exekutor s exekučním příkazem, na katastru nemovitostí máte zástavu jako důkaz exekuce nemovitosti? Směřuje vaše nemovitost neodvratně do nedobrovolné dražby? Pomůžeme Vám.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.