+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Neurologos terapie

Klíčová slova: koktavost, zajakavost, stuttering

E-mail: vdrozda49@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2011

Popis: Všechny metody se soustředí na vnější viditelné a slyšitelné příznaky. Odborník si postiženého posadí tak, aby mu viděl do obličeje. Zdokumentuje jeho defekty v řeči. Provede důkladnou osobní i rodinou anamnézu. Má-li postižený nějaké komplikace, potom ho odešle na nejrůznější vyšetření. Dle odborníků je každý koktavý originál. K úpravě může tedy použít nejrůznější metodické "receptíky". Potom je vše jen "ruskou ruletou". Někdo se vyléčí, někdo se nevyléčí, někdo se vyléčí a za čas má recidivu apod. Neurologos terapie nepřipouští koktavost jako medicínská či pedagogická problematika. Koktavost neřeší ani s přidanými komplikacemi. Příčina je u všech koktavých stejná. Není nutné jakékoliv vyšetření či anamnéza. Terapeut nepotřebuje ani vidět řečové defekty. Nejsou nutná cvičení. Ideální je spojit se přes Skype, sdílet s postiženým obrazovku a poslouchat! Neptat se a chtít jen metodiku pochopit.

Web: www.neurologs.websnadno.cz

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Načítání trvalo 0.0716 sekund.