+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ngal

Klíčová slova: ngal, laboratorní vybavení, laboratoře, ngal test

E-mail: ngal@reg.giant.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2010

Popis: NGAL test je turbidimetrický test pro kvantitativní stanovení NGALu v lidské moči nebo EDTA plasmě na automatických biochemických analyzátorech. NGAL test je ukazatelem ledvinového poškození a je vhodný pro rutinní diagnostické testování na širokém spektru automatických analyzátorů ve všech laboratořích.

Web: www.ngal.cz/

Další související informace

Bytové vybavení

byt, bytové vybavení, bydlení, nábytek, dekorace, – Magazín o bytovém vybavení nabízí celou řadu tipů a triků jak zvolit správný nábytek, vymalovat či jaké dekorace použít. Naleznete zde již více než 100 zajímavých článků. Sledujte náš magazín pravidelně - pořádáme soutěže pro naše čtenáře.

Top Tenis

tenis, tenisové vybavení, rakety, obuv, oblečení – Internetový obchod s kompletním tenisovým vybavením světových značek! Tenisové rakety, oblečení, obuv, míče, tašky, výplety, tenisové vybavení a servis. Vše naleznete v našem specializovaném eshopu.

IQ test

iq test – Je tu pro vás portál IQup nabízející unikátní trénink pro zlepšení mozkové činnosti. Vyzkoušejte si IQ test, test logiky a představivosti i různé hry podporující paměť. Vyzkoušejte také nový IQ test - jen u nás!

Načítání trvalo 0.0568 sekund.