+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nízký krevní tlak

Klíčová slova: nízký krevní tlak, hypotenze

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2009

Popis: Nízký tlak, hypotenze, je nepříjemný, ale život neohrožující stav. Způsobuje ho nedostatečné dokrvování mozku a způsobuje točení hlavy a závratě. Nízkým tlakem trpí více mladí subtilní lidé. I když se mnohdy cítí unaveně a špatně, nemusí se bát o svůj život.

Web: nizky-tlak.cz

Další související informace

Elexia.cz

zdraví diabetes krevní tlak křečové žíly astma – Kompletní systém zdraví se zárukou. Garantované výsledky: lepší kvalita života a eliminace potíží s cukrovkou (diabetes), krevním tlakem, astmatem, alergií, cholesterolem, křečovými žílami a homocysteinem. Nabízíme 300% garanci.

Hotel v Ráji ubytování Olomouc

Hotel,v,Ráji,ubytování,Olomouc,v,Raji,ubytovani – Hotel V Ráji poskytuje komfortní ubytování, které jistě uspokojí i nejnáročnější hosty. Pro hosty hotelu V Ráji je připravené ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Všechny hotelové pokoje jsou plně klimatizovány, vybaveny nábytkem z přírodního materiálu, TV se satelitním příjmem, připojením na internet, telefonem s přímou volbou,

Autodovoz - na splátky

dovoz, aut, financování, nízký úrok – Individuální dovoz aut ze zahraničí na objednávku převážně z Německa, Francie, Itálie a Belgie. Dovážíme vozidla na zakázku, (Škoda, VW, Audi, BMW a Ford). Nabízíme možnost nákupu auta na splátky, nízká úroková sazba.

Načítání trvalo 0.1012 sekund.