+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Norbi Update diabetes

Klíčová slova: diabetes, cukrovka, ako schudnúť,

E-mail: info@update.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2013

Popis: Spoločnosť Update Slovakia s.r.o. prichádza na slovenský trh vybudovať sieť franchisových prevádzok. Ponúkajú širokú ponuku potravín, ktoré neobsahujú pridaný cukor škodlivý pre vaše zdravie. Majú nízky obsah uhľohydrátov a nízky glykemický index, takže po ich konzumácii zostanete sýti dlhšie než po bežných potravinách. Chudnutie s nimi ide jednoducho a zároveň ľahko, takže slovo diéta zmizne z vášho slovníka. V Update prevádzkach nájdete bohatý sortiment potravín. Pochutiť si tak môžete aj na výrobkoch, ktorým zdravé stravovanie či diéty zvyčajne neholdujú. Systém Update delí potraviny do troch skupín podľa výšky glykemického indexu (GI) a obsahu sacharidov (uhľohydrátov).

Web: www.update.sk

Další související informace

Nakupujte parfémy levně

parfém, parfémy, levné parfémy, parfém, parfémy, – Máte rádi parfémy? Chcete se o nich dozvědět více informací? Například z čeho se jednotlivé vůně skládají, jak vybrat ten nejvhodnější parfém a nebo kde koupit parfémy za nejlepší ceny? To vše a mnohem více se dozvíte na www.parfumerkalevne.cz

Diaben.cz - cukrovka

diabetes, cukrovka, hladina cukru v krvi, gurmar – Diaben pomáhá snižovat hladinu cukru Je doporučován diabetikům. Je to přírodní a účinný pomocník pro lepší život s cukrovkou. Dlouhodobě vysoká hladina cukru může způsobit poškození očí, ledvin a tkání nohou.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.