+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nosní, krční mandle

Klíčová slova: nosní,krční,mandle,komplikace,příznaky,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2011

Popis: Mandle jsou součástí našeho lymfatického systému, přičemž je rozlišujeme na nosní a krční. Defakto jsou první linii obrany imunitního systému, jejichž cílem je zachytávat veškeré antigeny pronikající do těla.

Web: mandle.ordinace.biz

Další související informace

Syfilis

syfilis,bakterie,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o chronické infekční onemocnění, výhradně přenášené pohlavním stykem. Jeho průběh se dá rozdělit do tří stádií, jenž jsou charakteristické svými příznaky. Poslední stádium onemocnění bývá příčinou úmrtí či těžké invalidity.

Příušnice

Příušnice,komplikace,příznaky,léčba – Toto infekční onemocnění, nebo spíše jeho komplikace se díky očkování podařilo značně redukovat. Primárně zasahuje příušní slinné žlázy, avšak u některých jedinců se virus může rozšířit i do mozku, pankreatu či varlat.

Zarděnky

zarděnky,vyrážka,komplikace,příznaky,léčba – Rubeola se v minulosti řadila mezi dětské nemoci virového původu, která byla charakteristická zejména vyrážkou na kůži. Zvláště nebezpečné byly u žen v době těhotenství, kdy vyvolávali u vyvíjejícího plodu řadu vrozených vad.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.