+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nová dentální kliniky v Praze

Klíčová slova: dentální klinika praha, bělení zubů, dětský zubař,

E-mail: implantace@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2012

Popis: Zubní klinika Kvalident nabízí tyto služby: implantologie, parodontologie, chirurgie, dětskám stomatologie, estetická stomatologie, bělení zubů, celokeramické korunky, implantáty, estetické kompozitní výplně, fluoridaci.

Web: www.kvalident.cz/

Další související informace

KITTLER.CZ

zuby, zubař, bělení – Naše zubní ordinace se zaměřuje na kosmetickou stomatologii (bělení zubů, estetické výplně, náhrada zubu) s maximálním cílem zachování zubu, dále pak odstranění zubního kazu ultrazvukem a opískování zubů.

EliteDental

Zubař, zubní ordinace, zubní klinika, bělení zubů – V naší bezbolestné zubařské klinice v centru Prahy se o Vás postará za pomoci nejmodernějšího vybavení tým zkušených lékařů. Nejsme obyčejní zubaři. Pracujeme bezbolestně, rychle a profesionálně. Přijďte vyzkoušet naše služby a uvidíte, že bát se zubaře je zbytečné.

Zubní klinika Lazurit

Stomatologie Praha, zubní klinika Praha – Hledáte spolehlivou stomatologii Praha? Naše stomatologická klinika Lazurit nabízí profesionální a bezbolestnou péči v příjemném prostředí na Praze 6. Ordinační doba stomatologie – naši zubaři se Vám budou věnovat po-pá od 8:00 – 16:30 hod. Navštivte naši zubní ordinaci v Praze. Poskytujeme služby jako záchovná stomatologie, stomatochirurgie a protetická stomatologie, léčbu kořenových kanálků a implantologii.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.