+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oáza mimo čas

Klíčová slova: masáže,shiatsu,aroma,reflexní,kameny,Praha,masáž

E-mail: m.stastny.mail@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2008

Popis: Oáza mimo čas - centrum pro zastavení, regeneraci a nevšední den nabízí klasické masáže, shiatsu, masáž lávovými kameny, reflexní masáž chodidel, aromaterapii, speciality jako hara masáž, masáž drahými kameny, a další. Celostní, holistický přístup pro tělo, mysl, ducha i tok energií. Navštivte nás v Praze 8, Karlín.

Web: www.oazamimocas.cz

Další související informace

Harmony center

masaz,lavove kameny,ajurveda, reflexologie,medova – Klasicke regeneracni masaze,masaz lavovymi kameny,medova detoxikacni masaz,reflexologie,ajurveda, havajska masaz v prijemnem prostredi s relaxacni hudbou, aroma olejicky a vonnymi esencemi, pri svickach,vyber masaze provadime dle potreb a prani klienta.

Masáže Martina

rehabilitace,masáže,čokoládová,kameny,dačice,med – Firma MASÁŽE MARTINA, Český Rudolec 9, nabízí své rehabilitační, masérské a rekondiční služby s akreditací Min.zdravotnictví ČR. DRUHY MASÁŽÍ A PROCEDUR: Klasická masáž Odblokování (uvolňovací techniky) Rašelinové koupele a zábaly Plynné uhličité koupele Estetické formování postavy Medová masáž Čokoládová masáž Masáž horkými lávovými kameny MOŽNOST ZAKOUPENÍ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ Firma sídlí na návsi v budově pošty. Vchod z boku od kostela. Nechte se hýčkat Tel:728144615

Psycholog Bartoš, Praha

Psycholog,psychoterapeut,praha – Psycholog Bartoš nabízí psychologické konzultace a psychoterapii v Praze. Poskytuje psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží včetně informací o nich. Terapeutická intervence při zvládání deprese, úzkosti, fobie, panické ataky, závislosti. Psychologická poradna pro pomoc při ztrátě životní motivace a smyslu, vyrovnávání se s traumatem. Konfliktních mezilidských vztazích a problémové komunikaci. Odborná péče lidem, kteří procházejí obtížnou situací v partnerském vztahu, v rodině nebo v práci. Osobnostní rozvoj a hledání sebe sama. Spolupráce s externím psychiatrem, fyzioterapeutem.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.