+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oáza zdraví a omlazení

Klíčová slova: zdraví, omlazení, péče o pleť, anti-aging,vizáž,

E-mail: katerina@vizaziste.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2012

Popis: Komorní léčebně omlazující centrum, zabývající se diagnostikou - přistroj Kardivar, astrodiagnostika a následným léčením metodou Vioforterapie. Odbourávání stresu a řešení životních krizí a dodávání energie do nových začátků.

Web: www.zdravi-omlazeni.cz

Další související informace

Sunkins eshop

zdraví, dieta, hubnutí, strava, doplňky výživy – Sunkins eshop, vše pro vaše zdraví. Jsme prodejci špičkových nutričních doplňků založených na nejmodernějších technologiích s důrazem na přírodní ingredience. Záruka dostatečné trvanlivosti a okamžitého doručení dobírkou v celé ČR.

Zdravaapatyka.cz

zdraví, chytrá houba, plísně, mykózy, vitamíny, – Zdravaapatyka.cz je internetový obchod s přípravky pro děti a miminka, s přípravky pro péči o tělo, s čaji, s potravními doplňky, s vitamíny, se zdravotnickými prostředky, vet. přípravky. Specialista na přípravky s chytrou houbou - Pythium oligandrum.

Optimální výživa

hubnutí,nadváha,obezita,zdraví,zdravá výživa – Optimální výživa a změna jídelníčku u některých nemocí. Zdravá výživa dokáže víc než moderní medicína. Změnou životního stylu si dokážete výrazne zlepšit život ! Každé 1/2 kilo nám ubírá 1 měsíc života. Pokles váhy o 5-10% výrazně zlepší zdravotní stav i psychickou pohodu

Načítání trvalo 0.0685 sekund.