+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obezita

Klíčová slova: Obezita

E-mail: info@obezita-info.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2008

Popis: Obezita a nadváha jsou fenoménem třetího tisíciletí. Nadváhou trpí přes 1 miliardu lidí, z toho jich je 300 milionů obézních. Co obezitu způsobuje, jaká jsou její rizika, jak s ní bojovat? Jaká jsou rizika obezity?

Web: www.obezita-info.cz

Další související informace

MUDr. Michal Čierny, CSc.

Bariatrická chirurgie,obezita,léčba obezity – Osobní stránky bariatrického a laparoskopického chirurga obsahují kontaktní informace, seznam posledních přednášek a odkazy na relevantní zdroje v oboru chirurgické léčby obezity. Pomáháme snižovat zdravotní rizika spojená s obezitou.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.1585 sekund.