+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oblázek.cz

Klíčová slova: těhotenství, porod, mateřství, výchova, maminka

E-mail: wgmejl@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2009

Popis: Oblázek.cz je moderní komunitní web pro těhotné i maminky, které zde naleznou zajímavé články a praktické informace. Mohou se setkat s ostatními maminkami a popivídat si o tématech týkajících se nejenom mateřství. Naleznou zde také databázi porodnic, mateřských školek a jeslí nebo katalog večerníčků a pohádek.

Web: www.oblazek.cz

Další související informace

Baby web o rodičovství a

ovulační kalendář, termín porodu, porod – Přinášíme informace o všem, co je spojené s touhou po dítěti, jeho očekáváním i prvními měsíci života. Odborným partnerem je Ústav péče o matku a dítě v Praze 4 Podolí. Poradna, fotogalerie.

Příznaky těhotenství

těhotenství, příznaky těhotenství – Každé těhotenství mohou doprovázet odlišné příznaky těhotenství. Na našem webu naleznete postupně rozepsané nejčastější příznaky těhotenství a to včetně podrobného vysvětlení. Dále se dozvíte o těhotenských příznacích, které nemusí postihnou každou ženu a možných komplikacích.

Těhotenská kalkulačka

těhotenská kalkulačka, těhotenství, porod – Informační portál o těhotenství a porodu. Maminky zde najdou těhotenský kalendář s plánovaným termínem porodu a odhadovaným pohlavím dítěte. Mohou si také s ostatními maminkami vyměnit informace v diskusním fóru. Zajímavá je i funkce zaslání e-pohlednice s oznámením zprávy o těhotenství nebo narození dítěte.

Načítání trvalo 0.2454 sekund.