+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Očkování - chraňte své zd

Klíčová slova: zdraví, očkování, choroby,hepatitida, choroba, ock

E-mail: pojistenezdravi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2008

Popis: Potřebujete se dozvědět více informací o konkrétní chorobě? Zde naleznete spoustu rad a tipů jak zakročit proti chorobě, se dozvědět více informací o konkrétní chorobě? Zde naleznete spoustu rad a tipů jak zakročit proti chorobě, kterou hledáte. Potřebujete vědět kdy,kde a proč se nechat očkovat? To vše a mnoho dalšího najdete na www.pojistenezdravi.cz/ .kterou hledáte. Potřebujete vědět kdy,kde a proč se nechat očkovat? To vše a mnoho dalšího najdete na www.pojistenezdravi.cz/ .

Web: www.pojistenezdravi.cz/ockovani

Další související informace

Stránky Petra Drhlíka

gastronomie, zdraví, zdravý životní styl, nemoci – Super stránky pouze pro náročné. Astronomie a kosmonautika, ICT - informační a komunikační technologie, vtipy, humor, zábava, download obrovského množství programů a počítačových her zdarma, věda a technika, gastronomie, zdraví a zdravý životní styl

Zdraví a lléky

zdraví, léky, kosmetika – Zdraví a léky je internetový obchod, který prodává farmaceutické a kosmetické výrobky. E-shop nabízí široký výběr léků pro muže, ženy a děti, ale také léky pro další specifické skupiny zákazníků jakou jsou například diabetici, těhotné a kojící ženy, sportovci nebo lidé trpící bolestmi zad a kloubů. V nabídce jsou uvedeny také podpůrné prostředky na myšlení a koncentraci, intimní chvíle nebo redukci váhy. K dostání jsou také dnes často poptávaná homeopatika, bio a přírodní produkty. Opomenout nelze zdravotní pomůcky a kvalitní kosmetické přípravky. Internetový obchod provozuje firma Lékárna u Rubínu, a.s., má více než desetiletou zkušenost s provozem lékáren. V současné době provozuje v Brně tři lékárny. Tato lékárna patří svým obratem k největším lékárnám v ČR.

Načítání trvalo 0.0528 sekund.