+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Očkování proti rakovině

Klíčová slova: rakovina, děložního, čípku, očkování, silgard

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2009

Popis: Co je rakovina děložního čípku, jaké jsou možnosti prevence, jaké jsou příznaky a proč je vhodné se očkovat. Rakovinu děložního čípku způsobuje HPV virus (papillomavirus), před nímž se lze chránit vakcinací.

Web: rakovina-delozniho-cipku.info/

Další související informace

Krevní tlak

Krevní tlak – Stále víc a víc lidí si stěžuje na některý z typů krevního tlaku, či už vysokého nebo nízkého krevního tlaku. Tyto problémy bývají doprovázeny nepříjemnými symptomy, nejčastěji bolestí hlavy. V případě, že máte některé z níže uvedených příznaků, neměli by jste tento problém dále odkládat.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Načítání trvalo 0.2498 sekund.