+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Očkování proti rakovině

Klíčová slova: rakovina, děložního, čípku, očkování, silgard

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2009

Popis: Co je rakovina děložního čípku, jaké jsou možnosti prevence, jaké jsou příznaky a proč je vhodné se očkovat. Rakovinu děložního čípku způsobuje HPV virus (papillomavirus), před nímž se lze chránit vakcinací.

Web: rakovina-delozniho-cipku.info/

Další související informace

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Vila krásy

estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, – estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, lipolýza, bezbolestně, odstranění tuku, formování postavy, nadváha, hubnutí, kosmetika, galvanická žehlička, peeling, Exilis, lymfodrenáž, odstranění vrásek, prodej kosmetických přípravků, Filorga, SynCare

Načítání trvalo 0.0970 sekund.