+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oční lékař Brno

Klíčová slova: oční lékař Brno, oční ambulance

E-mail: info@centrumocnichvad.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2010

Popis: Oční ambulance má nejnovější špičkové vybavení. Sídlí v přízemí nově postavené polyfunkční budovy IFM, společně s Očním Studiem, kde Vám pomohou s aplikací kontaktních čoček nebo zhotoví nové brýle do 1 hodiny. Součástí budovy je lékárna. Naše oční ambulance má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Náš oční lékař zatím stále přijímá nové pacienty. Nabízíme možnost vyšetření po předchozím telefonickém objednání bez čekání! Naši profesionální oční lékaři vám komplexně vyšetří váš zrak a zjistí případné oční vady.

Web: www.centrumocnichvad.cz/

Další související informace

Kvalitní lékaři

zdraví, lékařská pomoc, oční klinika. – Kvalitní lékaři by měli být jakousi samozřejmostí, nicméně z praxe lze potvrdit ten fakt, že všichni absolventi lékařských fakult nejsou zrovna dvakrát dobří. Jakékoli lékařské zákroky vyžadují maximální míru soustředění a logicky i vynikající dovednosti.

Minerální líčení s Lily L

mineralni, oční stíny, lily lilo, proti celulitide – Minerální dekorativní kosmetika bere kosmetický průmysl útokem a má pro to velmi dobré důvody. Lily Lolo nabízí ucelenou řadu minerální dekorativní kosmetiky, zahrnující minerální make-up a jiné minerální pudry.

Praktický lékař Brno

praktický lékař Brno, obvodní lékař Brno, praktik – Hledáte praktického lékaře v Brně? Moje Ambulance je řešení. 2 pobočky v Brně, 12 hodinová ordinační doba, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás v Králově Poli a Business Parku. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Načítání trvalo 2.6563 sekund.