+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oční vady, vyšetření zrak

Klíčová slova: Oči, oční, vady, vidění, ostrost, zrak, optika

E-mail: brumjik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Informační portál o očních vadách a vyšetření zraku Středisko optometrie nabízí komplexní a spolehlivé vyšetření zraku. Mimo vyšetření běžných očních vad jako krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, presbyopie, se věnujeme odhalení skrytých očních vad, které během běžného vyšetření zraku nejsou měřeny. Vyšetření dále nabízí korekci skrytého šilhání, prostorového vidění a odhadu vzdálenosti. Každé vyšetření dále obsahuje kontrolu barvocitu, kontrastní citlivosti a jiných zrakových funkcí. Středisko optometrie nabízí také pracovní a sportovní optometrii.

Web: www.vysetreni-zraku.cz

Další související informace

Oční optika

oční optika, optika Praha, optika Skala, oční – Oční optika Skala v Praze vám nabízí dioptrické brýle, kontaktní čočky, sluneční brýle, ale zároveň vám poradí s výběrem vhodných kontaktních čoček, nebo vám lékař vyšetří a změří zrak přímo v pobočkách optiky.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.