+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odstranění jizvy

Klíčová slova: jizvy, císařský řez, popáleniny, krém, koenzym q10

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2012

Popis: Popáleniny zanechají na těle nejen nepěkné jizvy, ale především se špatně hojí. Podobné to je i s jinými jizvami (jizvy po císařském řezu, po úrazu, po operaci), ale takové jizvy vám zašívají lékaři a teprve potom záleží na vaší péči o poškozenou pokožku. Pokud se chcete jizev zbavit, nemusíte opět k lékaři. Přečtěte si několik rad, jak se o kůži starat a proč ji ošetřovat například krémem obsahujícím koenzym Q10.

Web: zbavsejizvy.cz/

Další související informace

Opar a jeho léčba

Opar – Na světe existuje několik různých druhů virů, které způsobují tento nepříjemný problém. V případě, že se opar neléčí nastávají v jeho okolí bolesti. Opary se dělí na dva typy, které jsou to, se dočtete i s mnoha dalšími informacemi v následujícím článku.

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.