+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odstranění jizvy

Klíčová slova: jizvy, císařský řez, popáleniny, krém, koenzym q10

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2012

Popis: Popáleniny zanechají na těle nejen nepěkné jizvy, ale především se špatně hojí. Podobné to je i s jinými jizvami (jizvy po císařském řezu, po úrazu, po operaci), ale takové jizvy vám zašívají lékaři a teprve potom záleží na vaší péči o poškozenou pokožku. Pokud se chcete jizev zbavit, nemusíte opět k lékaři. Přečtěte si několik rad, jak se o kůži starat a proč ji ošetřovat například krémem obsahujícím koenzym Q10.

Web: zbavsejizvy.cz/

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

e-maser.cz

masér, masérka, maséři, maséry, masáže, o masážích – Portál o masérech / Internetový obchod. Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy, masérské kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení: masážní lehátka / masérské stoly, masážní židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné...

Načítání trvalo 0.0993 sekund.