+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ONKO PHARMA s.r.o.

Klíčová slova: rakovina, HPV, děložní čípek, prevence, léčba

E-mail: info@onkopharma.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2009

Popis: Společnost zabývající se distribucí přírodních doplňků stravy, mj. výhradní distributor doplňku stravy INDOL-IN pro ženy. INDOL-IN upravuje nepravidelné menstruační krvácení a vyrovnává hladiny hormónů.

Web: www.indol-in.cz

Další související informace

Jak správně čistit zuby

čištení zubů, stomatologi, prevence, zubní kazy – Pravidelná a správná péče o chrup je důležitá pro zdraví zubů.Ověřte si, že o svůj chrup pečujete správně a nehrozí některá ze zubních potíží. Čeká Vás nějaký zákrok? Prozkoumejte co vás u lékaře bude čekat.

Lázně Luhačovice

lázně, Luhačovice, léčba – Objevte krásné lázeňské město, které najdete v malebné krajině Bílých Karpat. Lázně Luhačovice jsou ideálním místem pro lázeňské a relaxační pobyty. V lázních Luhačovice vám pomohou s léčbou dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu.

Relax&Beauty-masáže,relax

celulitida, odstranění, léčba, formování postavy – Provádíme ošetření přístrojem LPG Cellu M6 zaměřeným na formování postavy, odstranění celulitidy, lymfodrenáž, lipomasáž - Lipomassage a liftmasáž - Liftmassage. Nabízíme dále masáže havajské, Hot Stones, sportovní, relaxační a regenerační.

Načítání trvalo 0.2322 sekund.