+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online poradna Laser Esth

Klíčová slova: plastická chirurgie, liposukce, léčení obezity

E-mail: cichova@laseresthetic.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2008

Popis: V naší online poradně vám odpovíme na veškeré otázky z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie a cévní chirurgie. Plastická chirurgie Praha a laserové centrum estetické dermatologie naší kliniky Vám nabízí možnost vylepšení svého vzhledu, jehož výsledný efekt významně přispívá k duševní harmonii, pocitu společenského, pracovního i partnerského uplatnění a psychické pohodě vlastní osobnosti.

Web: poradna.laseresthetic.cz/

Další související informace

Plastická chirurgie

plastika,chirurgie,prsou,plastická chirurgie,prsů – Provádíme plastické operace v oboru estetické plastické chirurgie: plastika prsou (zvětšení prsou, zmenšení prsou), tumescentní liposukce, plastika obličeje (facelifting), plastika nosu, plastika uší, operace očních víček, plastika břicha (abdominoplastika), plastika stehen a další. Konzultace poskytujeme zdarma.

Plastická chirurgie

plastická chirurgie, liposukce, břicha – Estéea - Estetická klinika v Uherském Hradišti. Provádíme mikrokanylové tumescentní liposukce, operace očních víček, redukce vrásek botoxem, chemický peeling, lymfodrenáže, operace velkých křečových žil laserem a další.

Zdravý vzhled

plastická chirurgie, modelace prsou, liposukce – Když chce někdo dobře vypadat, musí pro to logicky něco udělat. Nejčastěji dochází k tomu, že se lidé rozhodnou pro zdravý životní styl složený z nepřejídání se a také z dostatečného množství pohybu.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.