+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opar, nejen pásový

Klíčová slova: pásový opar

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. prosince 2010

Popis: Pásový opar, neboli Herpes zoster, je už velmi dlouho známé kožní onemocnění, které poznal a pojmenoval už Hippokrates. Dosud jsou známy 3 druhy Herpesu, a to herpes genitalis, herpes lapalis a právě herpes zoster, čili pásový opar.

Web: opar.kackarararat.cz/

Další související informace

Pásový opar

pásový opar, plané neštovice, Herpes Zoster – Pásový opar (latinsky Herpes Zoster) je jedním z velmi bolestivých infekčních onemocnění, které vyvolává virus Varicella zoster. Tento virus patří do skupiny herpetických virů a při styku s ním se může člověk nakazit a onemocnět dvěmi zdánlivě rozdílnými chorobami. U dětí se objeví plané neštovice, dospělí zase mohou onemocnět pásovým oparem. Dá se nemoci nějak bránit nebo alespoň zmírnit její průběh?

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0556 sekund.