+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Operace očí

Klíčová slova: operace očí

E-mail: info@ocniklinikahp.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2010

Popis: Provádíme širokou škálu služeb v oblasti očního lékařství. Zaměřujeme se především na laserové operace očí, které provádíme na moderním přístroji VisuMax Mel80. Při operaci očí je u nás možnost splátek. Mimo refrakční laserové operace nabízíme i operace šedého zákalu (katarakta) a zeleného zákalu (glaukomu). V ambulancích naší oční kliniky provádíme i oční plastiky a stejně tak úkony oční mikrochirurgie. Provozujeme i oční optiky a aplikaci kontaktních čoček.

Web: www.operace-oci.cz

Další související informace

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.