+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Optik Studio Praha

Klíčová slova: optik, brýle, sluneční, dioptrické, polarizované

E-mail: info@seoptimalizace.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2011

Popis: Optik studio nabízí prodej slunečních a dioptrických brýlí – polarizované, samozatmavovací, bifokální, multifokální i víceohniskové brýle. Dále poskytujeme měření zraku očními lékaři i opravy a úpravy brýlí. Společnost provozuje tři prodejny – Optik Studio Praha, Optik Studio Roudnice nad Labem a Optik Studio Štětí. Vysoce kvalitní brýle za příznivé ceny a profesionální péče o váš zrak jsou zárukou Vaší spokojenosti.

Web: www.optikstudio.cz

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.2720 sekund.