+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OPTIKA ŠIMŮNKOVÁ Teplice

Klíčová slova: optika, optika Teplice, kontaktní čočky, kontaktní

E-mail: admin.azmedia4@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2009

Popis: Zajišťujeme měření zraku profesionálním optometristou, aplikace a prodej kontaktních čoček, prodej roztoků na kontaktní čočky, zvlhčujících kapek do očí, rámečků, dalekohledů. Zhotovení a servis brýlí.

Web: www.optika-simunkova.cz

Další související informace

Brýle Icona...Vaše optika

brýle,optika,icona,obroučky,sluneční brýle – Vyberte si kvalitní brýle v pohodlí svého domova od 999 Kč Kolik jste zaplatili při poslední návštěvě oční optiky? Stále vás překvapuje, proč jsou brýle tak drahé? My je umíme vyrobit a dodat levněji. Neutrácíme miliony za reklamu, neplatíme pronájmy drahých prostor, a proto vám můžeme brýle nabídnout za velkoobchodní ceny. Moderní a praktickou kolekci přivezeme až k vám domů. Vyzkoušíte si, který model vám bude nejlépe sedět. Vybrousíme skla podle vašich potřeb a za pár dnů dostanete hotové brýle poštou. Brýle Icona-Optika Do Domu Značkové brýle za české ceny O 50% levnější oproti kamenným optikám!

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.0996 sekund.