+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Optika

Klíčová slova: optika, čočky

E-mail: elinkooo@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2013

Popis: Pokud vás nebaví kupovat předražené čočky, navštivte nás a vyberte si vaše čočky za nejnižší ceny na trhu.Pokud vás nebaví kupovat předražené čočky, navštivte nás a vyberte si vaše čočky za nejnižší ceny na trhu.

Web: www.optika-as.eu

Další související informace

České kontaktní čočky

kontaktní čočky, čočky, barevné čočky – Kontaktní čočky jsou velkým úspěchem české vědy a českého vynálezce akademika Otty Wichterleho.Historie i současnost kontaktních čoček v České republice. Čočky nejen od českého výrobce můžete koupit v našem e-shopu.

Brýle Icona...Vaše optika

brýle,optika,icona,obroučky,sluneční brýle – Vyberte si kvalitní brýle v pohodlí svého domova od 999 Kč Kolik jste zaplatili při poslední návštěvě oční optiky? Stále vás překvapuje, proč jsou brýle tak drahé? My je umíme vyrobit a dodat levněji. Neutrácíme miliony za reklamu, neplatíme pronájmy drahých prostor, a proto vám můžeme brýle nabídnout za velkoobchodní ceny. Moderní a praktickou kolekci přivezeme až k vám domů. Vyzkoušíte si, který model vám bude nejlépe sedět. Vybrousíme skla podle vašich potřeb a za pár dnů dostanete hotové brýle poštou. Brýle Icona-Optika Do Domu Značkové brýle za české ceny O 50% levnější oproti kamenným optikám!

Optika Hanky Kroumanové

optika,optometrie,měření zraku,dioptrické brýle – Nabízíme odborné poradenství při výběru brýlových obrub, brýlových skel, slunečních brýlí, opravu a údržbu slunečních a dioptrických brýlí, aplikaci a prodej kontaktních čoček a měření zraku objektivní metodou pomocí autorefraktokeratometru.

Načítání trvalo 0.1851 sekund.